STEAMCREAM RECENZE

Co říkají naši zákazníci...

 

Lehký a nemastný

Svůj první STEAMCREAM jsem si koupila tento rok a velmi rychle se vstřebává, je lehký a vůbec ne mastný. Nejlepší krém který jsem kdy zkusila, už nikdy nebudu používat nic jiného!
 

Dokonalý produkt i služby zákazníkům

Tenhle produkt je dokonalý, a stejně tak dokonalé jsou služby zákazníkům. Zboží dorazilo rychle a opravdu mě nezklamalo. Provozuju aromaterapii a beauty terapii. O svoje produkty se velmi zajímám a tenhle je ve všech směrech perfektní, lepší než mnoho dražších produktů na trhu. Plechovky jsou skvělé, ale produkt v nich je ještě lepší. STEAMCREAM si budu rozhodně kupovat i dál, je skvělý.
 

Neuvěřitelné!

Už léta trpím ekzémy na očních víčkách, ale když jsem před půl rokem začala používat STEAMCREAM, ekzém mi zmizel a už se nevrátil. Doporučuji tento krém všem!
 

Lepší než můj drahý krém

 Porovnávala jsem STEAMCREAM  s krémem, o kterém jsem si myslela, že je dokonalý, po dva týdny. STEAMCREAM jsem nanášela na jednu stranu obličeje, krém za 35 liber na druhou. Prvních pár dní jsem si myslela, že mému drahému krému se nic nevyrovná, ale v průběhu testu jsem zjistila, že výsledky STEAMCREAMU jsou stejně dobré, a za méně než třetinu ceny. Po dvou týdnech jsem se rozhodla, a sáhla po STEAMCREAM!
 

Vyřešila jsem problém s ekzémem na rukou

STEAMCREAM používám hlavně na obličej, ale stejně tak dobrý je i na ruce. Mám silně citlivou pokožku, už jenom po sprše mám na kůži červené skvrny, ale používáním STEAMCREAM se mi pokožka výrazně zlepšila. Jako dítě jsem mívala strašné ekzémy a díky tomu mám teď přecitlivělé ruce. Krém krásně voní, takže je v tom i trochu aromaterapie. A nakonec plechovky jsou moc hezké na pohled – po spotřebování krému je vymývám a schovávám si v nich šperky, vypadají skvěle na toaletním stolku.
 

Levandulová vůně mi pomáhá v noci relaxovat

Miluju tenhle krém! Levandulová vůně je opravdu uklidňující, používám ho jako noční krém. Také ho používám na tělo, protože se rychle vstřebává a moje kůže je po něm jemná a svěží. Balení je skvělé! Jednoduché, roztomilé a propracované. Budu si jej kupovat pořád a pořád!
 

Skvělý dárek

Dostala jsem STEAMCREAM k Vánocům a úplně jsem se do něj zamilovala. Právě jsem objevila vaše webové stránky a okamžitě jsem se stala vaším fanouškem. Vzhled balení je opravdu skvělý a dělá z krému skvělý dárek, ale zároveň je tu problém – některé ze starých designů jsou také skvělé a bylo by dobré, kdyby byly vydány znovu. Pokračujte prosím. Skvělý nápad a skutečně funkční produkt.
 

Jediný krém, který nepodráždil můj obličej

Tohle je jediný, opakuju, jediný krém na obličej, který jsem kdy používala a neměla jsem z něj vyrážku. Mnohem lepší než kterýkoliv jiný krém, který jsem zkusila, dokonce i ty pro citlivou pokožku. Krásně voní, nedráždí kůži, krásné plechovky (chci je všechny!) a příznivá cena. Miluju STEAMCREAM. Děkuji.
 

Dostatečně jemný i pro dětský obličej

Velmi doporučuji. Vynikající krém. Dá se použít na den i na noc. Nevoní uměle a nepříjemně jako jiné dnešní populární značky, je šetrný k přírodě. Je tak jemný, že ho můžu použít i na obličej mého syna, který má ekzém. Opravdu doporučuji, ať máte jakýkoliv typ pleti. Prodává se ve velkém balení 75 ml a v krásných plechovkách. Jsem nadšená.
 

Skvělý výkon za málo peněz

Pět z pěti hvězd. Mohli by si za tenhle krém říct třikrát větší cenu... Kamarádka mi STEAMCREAM doporučila s tím, že ho používají všichni maskéři a že si ho musím koupit. Vyhledala jsem si ho a byla jsem ohromena cenou, když uvážíte jeho způsob výroby a ingredience. Souhlasím, že krásně voní a přitom není přehnaně parfémovaný (snažím se nepoužívat žádné parfémované produkty) – levandulová vůně je velmi svěží. Je krémový a přitom ne těžký. Skvělý doplněk k mému neskutečně drahému anti-aging krému. Plechovky jsou opravdu krásné a chci si jich koupit ještě víc.