STEAMCREAM INGREDIENCE


EXTRAKT Z RŮŽE

Používáme nejčistší extrakt z turecké růže, který božsky voní a obvykle se používá v těch nejkvalitnějších kosmetických přípravcích, aby zvýšil jemnost a vláčnost pokožky a zabránil jejímu vysoušení.
Každý litr extraktu je vyroben z okvětních lístků tisíců ručně sesbíraných růží.


 


LEVANDULOVÝ OLEJ

Levandulový olej je nejvíce univerzálním esenciálním olejem vůbec. Z kvetoucích částí rostliny se parní destilací získává její extrakt. V medicíně se používá na popáleniny, spáleniny ze slunce, opary, hmyzí štípnutí, při bolesti svalů a kožních potíží.

KAKAOVÉ MÁSLO

Kakaové máslo je mimořádný přírodní zvláčňující prostředek a pomáhá pleti udržovat její přirozenou vlhkost – zanechává pokožku na obličeji i těle jemnou, hebkou a pružnou. Je to bohatý zdroj na antioxidanty a vitamín E, takže chrání kůži před stárnutím. Tradičně je také používáno pro zmírnění vrásek a strií. Kakaové máslo se rychle vstřebává a ve Steamcreamu se používá pro zjemnění a ochranu pleti.

OLEJ NEROLI & EXTRAKT Z POMERANČOVÉHO KVĚTU

Kvalitní aromaterapický olej Neroli je často využívám v péči o pleti. Pomáhá zlepšovat texturu a tón pleti, udržuje suchou, citlivou a stárnoucí pleť ve skvělém stavu. Naše směs je obohacená extraktem jemných sicilských pomerančů, který je bohatý na vitamíny a antioxidanty, na přírodní cukry pro zlepšení stavu pleti a aminokyseliny pro hydrataci.


SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ

V našem krému používáme kvalitní mandlový olej pro zjemnění, uklidnění, péči a výživu pleti. Je obzvláště vhodný pro tvář, protože se snadno vstřebává, nemastí a je velmi výživný. Je známý pro svůj vysoký obsah vitamínu A e a E.

OVES

Základ našeho krému je vyráběn z ovsa té největší kvality – vyživující, bohatý na přírodní minerály železa, zinku, manganu a vitamínu E. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Oves je bohatý na antioxidanty, které chrání pleť, a používá se na zklidnění podrážděné pokožky a jako rozjasňovač pleti pro zlepšení přirozeného tónu.

JOJOBA

Excelentní zvláčňující jojobový olej zabraňuje unikání vlhkosti z pleti, a tak ji pomáhá udržovat vyživenou a jemnou. Zmírňuje nepohodlí suché, napjaté kůže. Také skvěle působí na aknózní pleť, neboť pomáhá redukovat přebytky kožního mazu, který zapříčiňuje ucpávání pórů.

EXTRAKT A VODA Z KVĚTŮ POMERANČOVNÍKU

Cenný botanický extrakt využíváme dvěma způsoby – jako koncentrát z pomerančovníkových květů a vodu z pomerančovníkových květů – abychom plně využili potenciál jejich účinků. Pomáhají udržovat pleť v dobré kondici, obzvláště jsou doporučovány pro citlivou a poškozenou pokožku. Smíchali jsme je s očištěnou vodou, abychom posílili jejich schopnost pomáhat suché pokožce být příjemně vláčnou.


HEŘMÁNKOVÝ OLEJ & BISABOLOL

Heřmánek je přírodní antiseptikum s antibakteriálními vlastnostmi a využívá se v péči o pleť pro vyrovnání barevné nedokonalosti pleti, jeho vlastnosti jsou skvělé pro zesvětlení a projasnění pleti. Pracujeme i s látkou Bisabolol z 100% přírodních zdrojů, který je proslulý svými skvělými účinky pro pleť dehydratovanou a poničenou. Společně s heřmánkem zaručí, že pleť bude zklidněná, odpočatá a celkově ozdravena.