O STEAMCREAM

STEAMCREAM reprezentuje nejnovější koncept v oblasti péče o pleť. Je vyroben ručně z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality, které jsou dohromady zpracovány pomocí páry. Díky této unikátní technologii je krém velmi lehký a poskytuje pleti dlouhotrvající hydrataci. Jeho textura z něj také dělá skvělou vyživující péči pro vaše tělo a ruce.
 

STEAMCREAM je ručně vyráběn ve Velké Británii a Japonsku z čerstvých surovin s dohledatelným původem. Má úžasné hydratační schopnosti, okamžitě se vstřebává a pracuje na obnově vaší pokožky. Díky STEAMCREAMu bude vaše pleť dokonalá jako nikdy předtím, přirozeným způsobem.
 

STEAMCREAM je ukrytý v krásných, ekologických plechovkách, které představují limitované edice. Většina z nich vzniká podle našeho návrhu, často ale pro oživení spolupracujeme s dalšími inspirativními designéry. Neváhejte a získejte svůj oblíbený design předtím, než bude vyprodaný!
 

Jakmile svůj STEAMCREAM spotřebujete, ponechte si plechovku pro uschování různých věcí a přijďte se podívat na naše stránky na nové designy!
 

STEAMCREAM je držitelem několika ocenění. Obdrželi jsme britskou cenu CEW pro nejlepší novinku na poli denní péče o pleť a cenu Pure Beauty pro nejlepší design a balení. Jakmile STEAMCREAM vyzkoušíte, pochopíte proč!
 

PROČ PÁRA?

 

K výrobě STEAMCREAMU využíváme unikátní parní proces, neboť umožňuje vytvořit přirozeně účinný, lehký krém, který vaše pleť okamžitě absorbuje.

Většina krémů je vyrobena pomocí komplexních molekul vázaných dohromady díky emulgačnímu procesu. Problém spočívá v tom, že tyto krémy pouze „sedí“ na povrchu kůže. Jsou schopny udělat dobrý první dojem, ale nedokážou splnit to, co slibují.
 

Právě unikátní parní proces je to, co činí STEAMCREAM mnohem účinnějším při působení na pokožce.  Síla páry okamžitě spojí jednotlivé složky – drží je pohromadě ve velmi jemné a volné emulzi. Při styku s pokožkou pronikají hydratační složky a čisté, zklidňující esenciální oleje snadno do těch vrstev pokožky, kde je jich zapotřebí. Výsledkem je intenzivní hydratace a zjemnění pokožky na delší dobu.

Pomocí tohoto jednoduchého procesu využíváme přírodních ingrediencí jako vodu z pomerančového květu, ovesné vločky a rostlinný glycerin pro hydrataci pokožky.

Mandlový a jojobový olej, spolu s hydratujícím kakaovým máslem zjemňují povrch pleti.

Používáme tradiční, ale účinné metody jednoduchým novým způsobem.
 

RUČNÍ VÝROBA

 

STEAMCREAM vyrábíme každý den ručně v Japonsku.
 

Používáme ty nejkvalitnější přírodní ingredience, jako jsou voda z pomerančových květů, levandulové esenciální oleje, kakaové máslo, extrakt z ovesných vloček a růžový extrakt. Rovnou z našich výroben rozesíláme hotový produkt přímo našim zákazníkům po celém světě.
 

Možná vám to připomíná pekárnu či mlékárnu. To je proto, že naše metody jsou založeny na trendu čerstvých potravin. Věříme, že používat čerstvé, kvalitní produkty na pokožku našeho těla je stejně důležité jako je jíst . Ve skutečnosti kůže absorbuje mnohem více látek, které na ni naneseme , než si většina lidí uvědomuje. Pokud jde o jídlo, máme v těle bezpečnostní mechanismy, které odstraní toxiny dříve, než se stihnou dostat do krevního oběhu. Ale do kůže se mohou dostat malé molekuly, které v řádu několika minut prosáknou až do našeho oběhu.

Vědci věří, že naše kůže absorbuje až několik kilogramů kosmetiky ročně! Právě to je jeden z důvodů, proč se snažíme, aby byl STEAMCREAM tak přírodní, jak je to jen možné. Také se snažíme minimalizovat použití konzervantů (méně než polovinu maximální povolené hodnoty), aby byl produkt tak jemný jak to jen jde a neovlivňoval mikroflóru pokožky. Tato nízká úroveň konzervantů také napomáhá ekologické likvidaci našeho produktu a odpadního materiálu vzniklého během výroby. (Nějaké ovšem použít musíme, protože každý produkt obsahující vodu potřebuje konzervant, aby vydržel v původním stavu déle než několik týdnů, to platí pro potraviny i kosmetiku.)
 

Věříme, že to, co používáme vně těla ovlivňuje i náš vnitřek, a že, stejně jako u potravin, jsou pro naše tělo nejlepší čerstvé produkty. Čím čerstvější jsou naše přírodní ingredience, tím lepší jsou pro naše tělo, uvnitř i navenek.

A právě proto pro vás vyrábíme STEAMCREAM ručně a z čerstvých surovin každý den.