O STEAMCREAM

STEAMCREAM reprezentuje nejnovější koncept v oblasti péče o pleť. Je vyroben ručně z přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality, které jsou dohromady zpracovány pomocí páry. Díky této unikátní technologii je krém velmi lehký a poskytuje pleti dlouhotrvající hydrataci. Jeho textura z něj také dělá skvělou vyživující péči pro vaše tělo a ruce.

STEAMCREAM je ručně vyráběn ve Velké Británii a Japonsku z čerstvých surovin s dohledatelným původem. Má úžasné hydratační schopnosti, okamžitě se vstřebává a pracuje na obnově vaší pokožky. Díky STEAMCREAMu bude vaše pleť dokonalá jako nikdy předtím, přirozeným způsobem.

STEAMCREAM je ukrytý v krásných, ekologických plechovkách, které představují limitované edice. Většina z nich vzniká podle našeho návrhu, často ale pro oživení spolupracujeme s dalšími inspirativními designéry. Neváhejte a získejte svůj oblíbený design předtím, než bude vyprodaný!

Jakmile svůj STEAMCREAM spotřebujete, ponechte si plechovku pro uschování různých věcí a přijďte se podívat na naše stránky na nové designy!

STEAMCREAM je držitelem několika ocenění. Obdrželi jsme britskou cenu CEW pro nejlepší novinku na poli denní péče o pleť a cenu Pure Beauty pro nejlepší design a balení. Jakmile STEAMCREAM vyzkoušíte, pochopíte proč!

Top